Fernandez Arman färglitografi

478622

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): Empreintes de violon, signerad Arman, AP, färglitografi, 76,5x56,5 cm

Något gulnad

Fack 12

Fernandez  Arman färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3424681
3 200
3424949
3424681
2 800
3424947
2 600
3424681
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.