Carl Malmsten karmstolar

478620

CARL MALMSTEN, OH Sjögren, karmstolar, ek med ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 32, 68x64 cm

Smärre slitage, undertyg med vissa skador. (2)

Möbler, Stolar, Design

Carl Malmsten karmstolar

Budhistorik (34 bud)
3421489
7 600
3421483
7 400
3421471
7 200
3421474
7 000
3421471
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.