Samling speldosor grammofon

478614

GRAMMOFON, His Masters Voice, England, 1900-talets första hälft, fodral i betsad mahogny, invändigt etikettmärkt, höjd ca 34, 47x41cm, vev medföljer

Visst bruksslitage, utvändiga repor

Ändringar/tillägg
Vev finns för avhämtning i Utlämningen

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Samling speldosor grammofon

Budhistorik (30 bud)
3438781
3 600
3438720
3 400
3438720
3438584
2 800
3438717
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.