Öyvind Fahlström Etsning

478609

ÖYVIND FAHLSTRÖM (1928-1976): Utan titel, signerad och numrerad Öyvind Fahlström 24/60, etsning, 14,8x11,3 cm

Monter 24

Öyvind Fahlström Etsning

Budhistorik (5 bud)
3421395
5 800
3414026
5 400
3413031
5 200
3411543
5 000
3411131
500

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.