Öyvind Fahlström Etsning

Föregående | Översikt | Nästa

478609

ÖYVIND FAHLSTRÖM (1928-1976): Utan titel, signerad och numrerad Öyvind Fahlström 24/60, etsning, 14,8x11,3 cm

Monter 24

478609 - Öyvind Fahlström Etsning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Öyvind Fahlström Etsning

Budhistorik (4 bud)

3414026
5 400
3413031
5 200
3411543
5 000
3411131
500

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-19 kl 19:09
AKTUELLT BUD SEK:
5 400
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer