Gunghäst 1900-tal

478606

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, bemålat trä samt hästtagel, svartmålade medar, höjd 84, längd ca 90 cm

Skador och slitage

Leksaker

Hylla 3

Gunghäst 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
3419119
3421673
3419119
1 400
3421672
1 300
3419119

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.