Adrian Van Arkel oljemålning

478605

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Fiskeläge, signerad von Arkel, olja på duk, 34x93 cm

Fack 38

Adrian Van Arkel oljemålning
Budhistorik (3 bud)

3421123
3421110
3411234

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.