Kommod jugend

478600

KOMMOD, med stenskiva, jugend, 1900-talets början, med skåpsdel och två lådor, mahognyfanér, höjd ca 99, 85x52 cm

Repor, skivans sarg med skada

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Kommod jugend

Budhistorik (8 bud)
3421594
1 800
3421590
1 700
3421590
1 600
3421569
3421567

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.