Karmstol 1800-tal

478598

KARMSTOL, England, 1800-tal, mahogny, genombruten ryggbricka med kopplat spjällknippe, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Karmstol 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3421045
3421043
950
3421042
900
3421041
850
3421040

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.