Oljemålning hund

478597

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Motiv av hund, signerad P.English, olja på duk, ca 60x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning hund

Budhistorik (15 bud)
3420886
1 400
3420275
1 300
3411041
3420274
3411041

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.