Torsten Löwgren oljemålning

478595

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): motiv av Djurgården, signerad och daterad T.L. 1945, olja på pannå, ca 39x46 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Torsten Löwgren oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3420666
900
3415129
850
3420665
850
3415129
3420664
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.