Carl Magnus oljemålning

478592

CARL MAGNUS (född 1943): "Drakugglan", signerad och daterad Carl Magnus -64, dedikation atergo, olja på duk, 31x54 cm

Carl Magnus oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3414029
3411984

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.