Pablo Picasso färglitografi

478590

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi på Arches-papper, stämplad i bladet "EDITIONS COMBAT POUR LA PAIX COPYRIGT S.P.A.D.E.M. PARIS", 64,5x49,5 cm

Rum 9, Vagga 1

Pablo Picasso färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3423792
3416670
3423790
3416670
1 900
3416167
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.