Erland Cullberg oljemålning

478589

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 45x57 cm

Smärre krackeleringar

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3415584
3 800
3414079
3 600
3414079
3 200
3414011
3414077

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.