Torsten Löwgren oljemålning

478587

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Karlavägen, signerad och daterad T Löwgren 1938, olja på pannå, 45x56 cm

Torsten Löwgren oljemålning
Budhistorik (17 bud)
3421334
3418764
2 800
3415061
2 600
3416941
2 400
3415061

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.