C Magnus olja

478586

CARL MAGNUS (född 1943): "Fina steg", signerad och daterad Carl Magnus -73, olja på duk uppfodrad på pannå, 17x25 cm

C Magnus olja

Budhistorik (9 bud)
3421497
1 600
3421603
3421497
1 400
3420034
1 300
3418785

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.