Byrå lackarbete

478583

BYRÅ, lackarbete, Kina, 1900-tal, 4 lådor, dragringar i metall, dekor av sångfågel samt pion, höjd ca 77, 46x34 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Orientaliskt

Rum 4

Byrå lackarbete

Budhistorik (16 bud)
3421183
3418481
3421182
3418481
3420871
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.