Spegel Louis seizestil

478578

SPEGEL, 1900-talets mitt, Louis Seizestil, bronserad samt bemålad, krön med dekor i form av plym, höjd ca 102, bredd ca 63 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 13

Spegel Louis seizestil

Budhistorik (6 bud)
3420821
3420777
3420644
3415501
3414331
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.