Spegel - Väggfält

478577

SPEGEL/VÄGGFÄLT, 1900-talets andra hälft, Louis Seizestil, förgylld samt bronserad, höjd ca 170 cm, bredd 79 cm

Smärre slitage

Diverse, Speglar

Rum 4

Spegel - Väggfält

Budhistorik (5 bud)
3420812
3 800
3419282
3 600
3410987
3 400
3410987
3 200
3410986
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.