Remmare

478570

REMMARE, 6 st., KARAFF, tidigt 1900-tal, remmare i olika färger dekor med vinrankor och druvor, glas, höjd ca 20- 35 cm

Nagg vid mynningen på karaffen, smärre slitage

Glas, Övrigt glas

Monter 9

Remmare

Budhistorik (6 bud)
3420912
600
3416721
550
3413336
500
3416720
500
3413336

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.