Lena Cronqvist torrnål

478568

LENA CRONQVIST (född 1938) självporträtt, signerad samt numrerad 25/35, torrnål, ca 27,5 x 24,5 cm.

Lena Cronqvist torrnål
Budhistorik (21 bud)
3420379
2 400
3420068
3413866
3419648
3413866
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.