Lars Boethius oljemålning

478567

LARS BOETHIUS (1903-1968): Skogsglänta, signerad samt daterad -66, olja på pannå, ca 59 x 72 cm.

Fack 33

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (28 bud)
3421814
2 800
3421813
2 600
3421812
2 400
3421811
3421806

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.