Urnor gjutjärn

478563

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, höjd ca 70 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgård, Metall

Rum 12

Urnor gjutjärn

Budhistorik (42 bud)
3421728
9 200
3421690
9 000
3421727
9 000
3421690
8 800
3421661
8 600

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.