Kannor skedar slev 1800/1900-tal

478558

SENAPSKANNA, SÅSSLEV, DESSERTSKED, sterlingsilver, stämplade London, GUSTAF FOLCKER, GRÄDDKANNA, silver, stämplad Stockholm 1841, kannans höjd 11,5 cm, totalvikt 297 g

Med monogram

Silver

Visas på begäran

Budhistorik (1 bud)

3414650
2017-08-14 22:21:31

2017-08-19 kl 16:14
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.