Isaac Van Ostade oljemålning

478556

ISAAC VAN OSTADE, hans art, utanför gästgiveriet, olja på uppfodrad duk, ca 63,5x81 cm

Krackelyr och ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Isaac Van Ostade oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3424327
7 000
3424326
6 800
3424203
6 600
3423571
6 000
3421923
5 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.