Bestick silver Finland

478555

SOPPSLEV, STRÖSKED, KOMPOTTSKED, MATSKED, silver, modell snäck, stämplade Finland, delvis förgyllda, soppslevens längd 33 cm, totalvikt 320 g

Med monogram, slitage

Silver, Silverbestick

Visas på begäran

Bestick silver Finland

Budhistorik (8 bud)
3421060
700
3420535
600
3420329
550
3420328
500
3420326
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.