Matbord Georg III mahogny

478553

MATBORD, 17/1800-tal, Georg III England, halvmåneformade, skiva i massiv mahogny, hjultrissor i mässing, 1 iläggskiva á 55, höjd ca 75, diameter 120 cm, mässing klamrar medföljer

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Matbord Georg III mahogny

Budhistorik (18 bud)
3421631
5 200
3424031
5 000
3421631
4 800
3424029
4 600
3421631
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.