Marcel Vertes oljemålning

478547

MARCEL VERTES (1895-1961): "Le petits amis", signerad Vertes, olja på duk, 46x61 cm, atergo med utställningsetiketter Galerie 65 Cannes

Dukhål och ytrepor

Rum 5

Marcel Vertes oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3421607
8 400
3420965
8 200
3420965
8 000
3419326
7 200
3411666
7 000

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.