Marcel Vertes oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

478547

MARCEL VERTES (1895-1961): "Le petits amis", signerad Vertes, olja på duk, 46x61 cm, atergo med utställningsetiketter Galerie 65 Cannes

Dukhål och ytrepor

Rum 5

478547 - Marcel Vertes oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Marcel Vertes oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3411666
7 000
3411665
6 000
3411664
3411090
3411055

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-19 kl 19:42
AKTUELLT BUD SEK:
7 000
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer