Lampbord Kina

478545

LAMPBORD, 1 par, Kina, 1900-talets första hälft, höjd ca 76, 40x40 cm

Slitage, hylla med spricka

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Lampbord Kina

Budhistorik (19 bud)
3419030
5 000
3419746
5 000
3419030
4 800
3419744
4 600
3419030
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.