Helmer Osslund olja

478544

HELMER OSSLUND (1866-1938): Sjölandskap, signerad Helmer Åslund, olja på smörpapper fäst på pannå, 27x32,5 cm

Konst, Äldre måleri

Helmer Osslund olja

Budhistorik (8 bud)
3424322
13 500
3413794
13 000
3413794
12 500
3424321
12 000
3413794
10 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.