Brickbord Butlers tray Baker Furniture Inc

478543

BRICKBORD, engelsk stil, mahogny, med utfällbara skivor med stödben, Märkt Baker Furniture Inc, höjd ca 72, 75x54 utfällt 226 cm

slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Budhistorik (9 bud)
3418855
3 400
3411209
3 200
3418854
3411209
2 800
3418853
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.