Gustavianska stil stolar i svenska modellen

478539

STOLAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, den så kallade "Svenska modellen", träskuren dekor av bl a fleuroner, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 5

Budhistorik (23 bud)
3420002
3 400
3420015
3 200
3420002
2 400
3420005
3420002

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.