takarmatur empirestil

478538

TAKARMATUR, 1900-talets början, empirestil, för sex ljus, dekor med pinjekotte, total höjd 72, diameter ca 50 cm

Insidan med slitage

Belysning, Taklampor

Rum 13

takarmatur empirestil

Budhistorik (12 bud)
3419495
900
3419466
850
3418996
3419464
3418996
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.