Samling speldosor

478534

SPELDOSA, i form av karaff, 1900-tal, slipad dekor, spelar Helan går, höjd inklusive knopp ca 34 cm, mekanismen fungerar vid inskrivningstillfället, nyckel medföljer

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i utlämningen

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Samling speldosor

Budhistorik (40 bud)
3438615
4 600
3436728
4 400
3436719
4 200
3436727
4 200
3436719

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.