Konsolbord gustaviansk stil

478533

KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, förgylld samt bronserad, kannelerade ben, genombruten sarg, skiva i sten, höjd ca 87, 90x44 cm

Slitage,

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Konsolbord gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
3419950
3419949
3 800
3419945
3 600
3419948
3 400
3419945
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.