Hylla Etagere

478532

HYLLA / ETAGERE, samtida, Louis XVI stil, 4 hyllplan, bemålad i brunt med förgylld dekor, höjd ca 126, 50x19 cm

Slitage

Möbler, Hyllor

Rum 8

Hylla Etagere

Budhistorik (3 bud)

3418973
3412395
3410462

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.