Golvur

478529

GOLVUR Stjernsund, 1700-tal, fodral med senare bemålning, höjd ca 200, bredd 42 samt djup 28 cm

Ej komplett, senare bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage, lod fattas. Funktionen garanteras ej.

Klockor/Ur

Rum 10

Golvur

Budhistorik (1 bud)

3410863
2017-08-11 22:18:03

2017-08-18 kl 15:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.