Matgrupp gustaviansk stil

478528

MATGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, grupp bestående av matbord med dubbla iläggsskivor samt 6 stolar med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45, mått bord ca höjd 74, diameter 110, längd med skivor 220 cm

Visst slitage, stötmärken

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 6

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

3417070
3417033
3414075

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.