Byrå

478524

BYRÅ, 1900-talets mitt, bemålad i blått med marmorerad skiva, beslag i mässing, 3 lådor, höjd ca 88, 106x53 cm, nyckel finns

Slitage, ytskador, renoverad, kompletterad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå

Budhistorik (5 bud)
3419662
3419358
1 300
3418978
700
3418182
3410337

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.