Konsolbord Blombord

478523

KONSOLBORD/ BLOMBORD, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgyllt, dekor i pastellage, profilerad stenskiva, med plåtinsats, höjd ca 34, 85x31 cm

Omfattande pastellageskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Konsolbord Blombord

Budhistorik (20 bud)
3419099
2 400
3418653
3419098
3418653
3418933

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.