Thodore Scott Dabo oljemålning

478521

THEODORE SCOTT DABO (1877-1928): Hamnmotiv, signerad och daterad -12, olja på duk, 64x90 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
3419846
5 000
3419845
4 800
3419843
4 600
3419839
4 400
3419838
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.