Sixten Lundbohm oljemålning

478520

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Stilleben med blommor och frukt, signerad Lundbohm, olja på pannå, ca 35x41 cm

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3418817
6 000
3418238
4 800
3418012
3410272

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.