Walker's Släplogg

478519

WALKER´S SLÄPLOGG, "Excelsior" Mark IV, England 1900-talets början, samt "Cherubal ship log", i trälåda, propellrar saknas

Skador, ett glas med spricka

Nautica/Technica

Walker's Släplogg

Budhistorik (11 bud)
3414621
3422077
750
3414621
700
3422076
650
3414621
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.