Spegel och konsolbord Karl Johan

478516

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-tal, mahogny, bord med utdragsskivor, spegeln ca 128x58 cm, bordet 77, 75x30 cm

Spegel med fanérsprickor, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

3416136
1 700
3416135
900
3416133
550
3410062

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.