Bengt Nordenberg oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

478515

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Samer i kåta, signerad och daterad B. Nordenberg, olja på duk, ca 55x44 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

478515 - Bengt Nordenberg oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bengt Nordenberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3411821
21 000
3411484
20 000
3411425
16 500
3411305
16 000
3411304
14 000

19 timmar 30 minuter kvar
Avslutas: 2017-08-18 kl 20:51
AKTUELLT BUD SEK:
21 000
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer