Oljemålning Fjällandskap

478512

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): Fjällandskap, olja på pannå, ca 64x80 cm, ej signerad

Ej signerad

Fack 24

Oljemålning Fjällandskap
Budhistorik (1 bud)

3430557
2017-08-25 17:26:10

2017-08-25 kl 18:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.