Design Karl-Erik Ekselius

478509

KARL-ERIK EKSELIUS, 5+2 stolar, karmstol, svart skinnklädsel, teak, två stolar med rygg i rotting, sitthöjd 44-46 cm

Slitage, kamrstolens sarg och klädsel med skador samt rotting med skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Design Karl-Erik Ekselius

Budhistorik (5 bud)
3419454
550
3419390
500
3419389
3415619
3410983

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.