Oidentifierad konstnär

478508

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Maria Magdalena, Sydeuropa, 1600/1700-tal, olja på duk uppsatt på pannå, ca 43 x 35 cm.

Retuscher, färgbortfall och krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (8 bud)
3419485
2 600
3417547
2 400
3415071
3410526
3410525
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.