Karl-Erik Ekselius karmstolar

478507

KARL-ERIK EKSELIUS, JOC, karmstolar, 1 par, skinn och teak, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, märken, klädsel med skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 1

Karl-Erik Ekselius karmstolar

Budhistorik (33 bud)
3419560
4 800
3419558
4 600
3419555
4 400
3419554
4 200
3419520

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.