Sven-Erik Hellquist oljemålning

478505

SVEN-ERIK HELLQUIST (född 1916): Stadsmotiv, signerad SE Hellquist, olja på pannå, 41x33 cm

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

3412979
2017-08-13 18:50:58

2017-08-18 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.