Taburetter i Karl Johan

478502

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, björk, sabelformade ben, sitthöjd 46 cm

Slitage och ytskador, brott

Möbler, Stolar

Rum 6

Taburetter i Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
3419992
550
3419957
500
3419736
450
3419736
3417779

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.